Kanser Haftası Etkinliği

Mamografi ve kadın sağlığı merkezindeçalışanı Radyolog Dr.Hikmet KARAGÜLLÜtarafından verilen seminer de meme kanserleri ve erken tanının önemi üzerinde duruldu. Sonrasında misafir konuşmacımız Birsen YALÇIN    meme kanseri tanısı konulduktan sonra  yaşamış olduğu süreçten, tedavisinden ve hayata bağlı kalmanın öneminden vurgular yaparak meme kanserine karşı savaşını bizlerle paylaştı. Alzheimer merkezinde yapılan etkinliğe 15 kişi katılmıştır.Etkinlik  katılımcıların soru cevap kısmı ile sonlandırıldı.

Dr.Rana Beşe Sağlık Polikliniği Beslenme Uzmanı Figen Fişekçi Üvez ve Medikal Park Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Şerafettin Özertarafından Verilen Seminerde Sağlıklı Beslenme Sağlıklı Yaşam Güçlü Bağışıklık Ve Kanser Tedavisinde Beslenme Nasıl olmalı Konuları İşlenmiştir.Alzheimer Merkezinde Yapılan Etkinliğe 45 Kişi Katılmıştır.

Çocuk Koruyucu Ruh Sağlığı ve Dr.Rana Beşe Sağlık Polikliniği Çalışanı Psikiyatrist Osman Ağa ÖnalDüzenlenen Seminerde Psiko -Onkoloji Konusunu Anlatmıştır.Alzheimer Merkezinde Yapılan Seminere 11 KişiKatılmıştır.

 Dr.Rana Beşe Sağlık Polikliniğinde Radyolog Olarak Görev Yapan Prof.Dr.Güner SönmezDüzenlenen Seminerde Tiroid Kanserlerini Anlatmıştır.
Poliklinikte Yapılan Seminere Hastaların Yanı sıra Poliklinik  Çalışanları da Katılmıştır.Radyolog Hastalar Tarafından Sorulan Soruları Cevaplamıştır.